Přejděte

O nás

MASPEX Czech s.r.o.

Jsme potravinářská společnost zabývající se prodejem nápojů a potravin, především 100% džusů, nektarů, ovocných nápojů, limonád a energetických nápojů.

Mezi naše hlavní značky, které prodáváme, patří Relax, Tiger, Dr Witt, Original River, Caprio, Márka, či dětská značka Kubík a Figo. V našem portfoliu najdete i ovocné pomazánky Relax 100% z ovoce.

Od roku 2020 jsme se stali výhradním distributorem ledových čajů značky Nestea.

Společnost Maspex Czech s.r.o. je součástí koncernu Maspex Wadowice Group.

 

Standardy kvality Maspex Wadowice Group a MASPEX Czech s.r.o.

Neustále modernizujeme svoje podniky, máme nejnovější výrobní linky, vícestupňový systém kontroly výrobního procesu a neustále investujeme do nákupu a implementace špičkových technologií, díky kterým můžeme poskytovat spotřebitelům produkty odpovídající nejvyšším světovým standardům v oblasti kvality.

Produkce vyrobená v závodech Maspex Wadowice Group odpovídá HACCP a standardům ISO, což zaručuje stálou a vysokou kvalitu výrobků.

Systémy kvality v podnicích Skupiny Maspex Wadowice splňují požadavky následujících norem v oblasti kvality:

  • PN-EN ISO 9001:2001, která umožňuje zajištění nejvyšší kvality produktů a také zkvalitňování všech procesů souvisejících s firemní výrobou.
  • PN-EN ISO 22 000:2006, která se týká managementu bezpečnosti potravin HACCP, díky kterému je kvalita produktů kontrolována v každé fázi výrobního procesu a umožňuje tak odstranit rizika v oblasti kvality a bezpečnosti našich produktů.

Ve výrobním podniku máme rovněž certifikovaný systém International Food Standard. Jedná se o mezinárodní standard pro provádění auditů u dodavatelů a výrobců potravinových výrobků pod vlastní značkou, jehož cílem je sjednocení kontroly bezpečnosti potravin.

V naší společnosti MASPEX Czech s.r.o. máme zavedený systém HACCP (systém analýzy rizika a stanovení kritických kontrolních bodů), který slouží k zajištění zdravotní nezávadnosti potravin během všech činností, které souvisejí s výrobou, zpracováním, skladováním manipulací, přepravou a prodejem konečnému spotřebiteli.

Historie Maspex Czech

1998

Založení společnosti Maspex Czech

2004

Akvizice nápojové divize firmy Walmark se značkami Relax, River, Figo

2012

Vstup do segmentu energy drinků se značkou Tiger energy drink

2019

Uvedení značky DrWitt na český trh

2020

Maspex se stal distributorem ledových čajů Nestea

2020

Maspex se stal leaderem mezi značkami na trhu energy drinků

2022

Společnost Maspex rozšiřuje své portfolio o prodej alkoholu