Přejděte
30. dubna 2024

Do portfolia skupiny Maspex přibyla další silná značka, Becherovka

Do portfolia skupiny Maspex přibyla další silná značka. Společnost podepsala smlouvu o koupi společnosti Jan Becher – Karlovarská Becherovka, a.s., čímž přebírá legendární značku Becherovka, výrobní podnik a sklad v Karlových Varech. Skupina Maspex tímto opět posiluje svoji pozici na trhu s alkoholickými nápoji.

Becherovka je v současné době číslo dvě mezi bylinnými likéry v České republice a na Slovensku. Jako silná a ceněná značka dokonale zapadá do strategie skupiny Maspex, jejímž cílem je poskytovat spotřebitelům výrobky té nejvyšší kvality.

Převzetí značky Becherovka proběhlo s plným respektem k její bohaté tradici a dědictví. Skupina se zavázala značku dále rozvíjet a zároveň zajistit, aby si zachovala svůj jedinečný charakter a recepturu, která se těší neutuchajícímu uznání. Ráda by do ní investovala prostřednictvím vývoje nových produktů a marketingových aktivit. Výrobek bude distribuován v celé skupině Maspex a v plánu je i rozšíření na nové trhy, díky čemuž si bude moci jedinečnou chuť Becherovky vychutnat mnohem více spotřebitelů.

Sdílej tuto stránku: Facebook Twitter Linkedin Email SMS